Flexibel en universeel toe te passen afdichting voor spleten en kieren. Ongediertewerend en toch ventilerend afdichten.

  • hoge kwaliteit materiaal RVS-316
  • duurzaam en weersbestendig
  • wering van muizen, ratten, marters en vogels
  • soepel materiaal om te verwerken
  • eenvoudig op maat te knippen
  • te modelleren naar de juiste vorm
  • standaardbreedtes 5cm en 15cm

Veel spleten en kieren functioneren in de bouw ook als ventilatievoorziening. Helaas biedt dit een prima gelegenheid voor ongewenste kleine bezoekers. Met NetNox RVS afdichtingsnet blijft het ongedierte buiten en wordt de ventilatie in stand gehouden. 

NetNox is geschikt voor het ventilerend afdichten van gaten en spleten bij dakpannen, nokvorsten, boeiborden, gevelbeplating, kanaal- en leidingdoorvoeren. Ook uitstekend toepasbaar bij een open spouw onder dakaansluitingen of voor het flexibel afsluiten van open gehouden dilatatievoegen in gevels.

Het materiaal is uiterst duurzaam en weersbestendig. Door de fijne draadstructuur is het makkelijk te verwerken. Het laat zich namelijk soepel in allerlei vormen vouwen en rollen. Met een schaar is NetNox ook eenvoudig op maat te knippen. Vouwen, knippen, rolletjes maken; allemaal mogelijk!

Om te kunnen bepalen hoeveel NetNox benodigd is en hoe het gevouwen en op maat gemaakt moet worden, is het kiezen van de bevestigingsmethode tevens belangrijk. Afhankelijk van de ondergrond, de toegankelijkheid en de mate van zichtwerk kan gemonteerd worden met kit, spijkers of schroeven. Ook is opspannen met latten mogelijk of is simpelweg ergens klemmend tussen drukken voldoende.

Contact

 

 

Advies nodig?

Voor al uw vragen kunt u

bij onze adviseurs

terecht op werkdagen

tussen 9.00 uur tot 17.00 uur.

Bel 0513-648364
E-mail: info@zveh.nl

WHATSAPP 

06 53 66 20 67

 

 

© 2009 - 2023 wtwfilterskopen.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel